skip to Main Content
گلکسی نوت ۲۰ - نسخه ۲

محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی:

نماد اعتماد را رتبه‌بندی می‌کنیم

۲۴ بهمن ۱۳۹۷

زمان مطالعه : 14 دقیقه

شماره ۶۵

برای بوکمارک این نوشته

برخلاف ظاهر خیلی خشک و رسمی‌اش لحن شوخ و طنازی دارد. به سادگی شوخی می‌کند و از اینکه با خودش شوخی شود نیز ابایی ندارد. علی رهبری، رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، جزو نسل جدید مدیران دولتی ایران است. گوش می‌کند، تحلیل می‌کند و به شما پاسخ می‌دهد. شاید آن پاسخ چندان پاسخ مورد علاقه شما نباشد اما به گونه‌ای آن را بیان می‌کند تا شما آن را بپذیرید، هرچند نظر مخالف شما را نیز در آرامش گوش می‌دهد. او در جایی از گفت‌وگو گفت: «به من مدیر نگویید، من ترجیح می‌دهم مهندس باشم تا بتوانم یک پروژه را پیش ببرم.» من نیز به طنز پاسخ دادم اما بهتر است شما همان مدیر بمانید؛ ما مهندس زیاد داریم، شاید مدیر کم داشته باشیم. او نیز با لحنی شوخ پاسخ داد: «پس من ترجیح می‌دهم مهندس مدیر باشم.» با علی رهبری در مورد نماد اعتماد الکترونیکی و چالش‌های آن و همچنین آینده‌اش به گفت‌وگو نشسته‌ایم. در این گفت‌وگو بهنام امیری معاون تسهیل تجاری توسعه کاربردهای مرکز توسعه تجارت الکترونیکی نیز ما را همراهی می‌کرد.می‌توانید در زیر این گفت‌وگو را بخوانید:

روزهای ابتدایی شروع کارتان اشاره کردید که می‌خواهید مدل نماد اعتماد را تغییر دهید و چارچوب جدیدی برای آن در نظر خواهید گرفت تا بهتر از گذشته عمل کند و نواقصش برطرف شود. در شرایط فعلی به نتیجه مشخصی در...

شما وارد سایت نشده‌اید. برای خواندن ادامه مطلب باید وارد سایت شوید.

وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

این مطلب در شماره ۶۵ پیوست منتشر شده است.

ماهنامه ۶۵ پیوست

برای بوکمارک این نوشته

دانلود نسخه PDF
http://pvst.ir/bw
مهرک محمودیقائم‌مقام سردبیر

  روزنامه‌نگاری را از حوزه سینما شروع کردم و در مدت کوتاهی پس از آن، با این سودا که روزنامه‌نگار باید در تمامی بخش‌ها فعالیت کند براساس یک اتفاق خیلی ساده وارد حوزه اقتصادی شدم و در روزنامه‌های صدای عدالت، آزاد، ابراراقتصادی، فرهنگ آشتی، همشهری اقتصادی و غیره به عنوان خبرنگار فعالیت کردم همانطور که زندگی همیشه براساس اتفاق‌های ساده جلو می‌رود، فعالیت خود را به صورت نیمه وقت در در هفته‌نامه عصرارتباط در حوزه تجارت و بانکداری الکترونیکی آغاز کردم و پس از مدتی این فعالیت نیمه وقت به یک فعالیت تمام وقت تبدیل و ۹ سال به طول انجامید اما باز هم براساس یک اتفاق آنجا را ترک کردم. اما حال سال‌هاست که پیوست خانه من است اما تجارت و بانکداری و دولت الکترونیکی تبدیل به حوزه‌های مورد علاقه من شده‌اند.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  Back To Top
  ×Close search
  جستجو